ZOBACZ TAKŻE:



MAPA DOJAZDOWA:

Oddział w Płocku

Adres: u. Sierpecka 10, 09-402 Płock

Tel.: 24 262 50 63

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00

Jacek Kaczuba Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl                         
Włodzimierz Jabłoński Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl
Wojciech Obidowski Tel. 24 269-71-15
Kom.600 954 756
e-mail:wojciech.obidowski@rolserwis.pl
Dział sprzedaży:    
Monika Lewandowska tel. 24 262 50 63
tel. 24 269 71 28
fax 24 269 71 13
e-mail: monika.lewandowska@rolserwis.pl

Przedstawiciel Handlowy
(powiat lipnowski, sierpecki)

Łukasz Markuszewski kom. 608-391-449
e-mail:lukasz.markuszewski@rolserwis.pl

 

Przedstawiciel Handlowy

(powiat płocki, gostyniński, włocławski, radziejowski)

Andrzej Domański

kom.660-455-563

e-mail:andrzej.domanski@rolserwis.pl

Dział finansowania kredytowego i marketingu:    
Specjalista ds. marketingu i finansowania Monika Seklecka tel. 24/ 269 71 21,
kom. 797 587 059
e-mail: monika.seklecka@rolserwis.pl
Specjalista ds. marketingu i analiz Monika Makowska tel. 24/ 269 71 21,
kom. 608 136 274
e-mail: monika.makowska@rolserwis.pl
Dział nawozów mineralnych:    
Paweł Ciarka
Tel. 24 269 71 16
Kom. 600 343 925
Monika Kłodawska Tel. 24 269 71 16
e-mail: 
monika.klodawska@rolserwis.pl
Piotr Duszyński
Tel. 24 269 71 16
kom. 797 587 064 
Sprzedawca Arkadiusz Gościcki
kom. 668 357 208
Części zamienne:    

Marcin Lipiński 
Tel. 24 269 71 17
kom. 797 587 065
e-mail: marcin.lipinski@rolserwis.pl
Robert Smoliński Tel. 24 269-71-27
kom. 608 135 043 e-mail: robert.smolinski@rolserwis.pl
Roman Orłowski tel. 24 269 71 27
kom. 692 281 488
e-mail: roman.orlowski@rolserwis.pl

Sprzedawca mobilny
(powiat: płocki, gostyniński, sierpecki, lipnowski)

Filip Orłowski kom. 734 456 779,
e-mail: filip.orlowski@rolserwis.pl
Serwis:    
Dariusz Walczak tel. 24 269 71 25
kom. 692 427 745 
e-mail: dariusz.walczak@rolserwis.pl
Zbigniew Niewiadomy Tel. 24 269-71-25
kom. 602 250 331
Michał Gerwatowski kom. 664 948 138
e-mail: michal.gerwatowski@rolserwis.pl
Przemysław Wiśniewski tel. 24 269 71 25
e-mail: przemyslaw.wisniewski@rolserwis.pl
Arkadiusz Graczyk  
Longin Mieszkowski  
Józef Smardzewski  
Tomasz Szcześniak  
Stanisław Trzeciak  
Michał Daniszewski  
Marcin Traczyk  
Dział księgowości:    
Teresa Czajka Tel. 24 269-71-12
Kom 600 954 763
e-mail:teresa.czajka@rolserwis.pl
Justyna Obidowska Tel. 24 269-71-12
Kom 602 250 324
e-mail:justyna.obidowska@rolserwis.pl

 


Maszyny
rolnicze
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg maszyn rolniczych różnych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.
Maszyny
komunalne
Firma PHP Rolserwis S.A. jest wyłącznym dystrybutorem austriackiej firmy Hydrac i francuskiej firmy Roussea.
Systemy
ważenia
Firma ROLSERWIS S.A. ma w swojej ofercie handlowej szeroki wybór elektronicznych systemów ważenia.
Analiza
pasz
Rolserwis jest dystrybutorem firmy Dinamica Generale, która wprowadziła na rynek Przenośny Analizator Pasz AgriNIR.