ZOBACZ TAKŻE:



MAPA DOJAZDOWA:

Oddział w Kutnie

Adres: ul. Krośniewicka 30, 99-300 Kutno

Tel.: 24 337 11 11

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Zarząd

Jacek Kaczuba Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl
Włodzimierz Jabłoński Tel. 24 262 50 63
e-mail: rolserwis@rolserwis.pl
Wojciech Obidowski Tel.  24 269-71-15
Kom. 600 954 756
e-mail: wojciech.obidowski@rolserwis.pl                  
Dział sprzedaży:    

Administrator Sprzedaży

Monika Lewandowska

tel. 24 262 50 63
tel. 24 269 71 28
fax 24 269 71 13
email. monika.lewandowska@rolserwis.pl

Przedstawiciel Handlowy

(powiat koniński, kolski)

 

Maciej Gajda

kom 734 456 778
e-mail: maciej.gajda@rolserwis.pl

Przedstawiciel Handlowy

(powiat kutnowski, łęczycki, poddębicki)

Łukasz Myszkowski kom. 734-456-775
e-mail; lukasz.myszkowski@rolserwis.pl

 

 

 
Dział finansowania kredytowego i marketingu:    
Specjalista ds. marketingu i finansowania Monika Seklecka Tel. 24/ 269 71 21
kom. 797 587 059
e-mail: monika.seklecka@rolserwis.pl
Specjalista ds. marketingu i analiz Monika Makowska tel. 24/ 269 71 21
kom. 608 136 274
e-mail: monika.makowska@rolserwis.pl
Dział nawozów mineralnych:    
Kierownik działu Paweł Ciarka Tel. 24 269 71 16
kom. 600 343 925
e-mail:pawel.ciarka@rolserwis.pl
Administrator nawozów Monika Kłodawska tel. 24 269-71-16
e-mail: monika.klodawska@rolserwis.pl
Sprzedawca Grzegorz Walczak

kom. 735 913 590

e-mail: grzegorz.walczak@rolserwis.pl

Części zamienne:    
Kierownik Michał Śniecikowski Tel.   24 337-11-11
kom. 600-347-618
e-mail: 
michal.sniecikowski@rolserwis.pl
Sprzedawca Adrian Jędrzejczyk
tel. 24 337 11 11
kom. 797 587 066
e-mail: adrian.jedrzejczyk@rolserwis.pl
Dział księgowości:    
Teresa Czajka Tel. 24 269-71-26
Kom.600 954 763
email:teresa.czajka@rolserwis.pl
Justyna Obidowska Tel. 24 269-71-12
Kom 602 250 324
email:justyna.obidowska@rolserwis.pl

 


Maszyny
rolnicze
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg maszyn rolniczych różnych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.
Maszyny
komunalne
Firma PHP Rolserwis S.A. jest wyłącznym dystrybutorem austriackiej firmy Hydrac i francuskiej firmy Roussea.
Systemy
ważenia
Firma ROLSERWIS S.A. ma w swojej ofercie handlowej szeroki wybór elektronicznych systemów ważenia.
Analiza
pasz
Rolserwis jest dystrybutorem firmy Dinamica Generale, która wprowadziła na rynek Przenośny Analizator Pasz AgriNIR.