Magazynier Płock

Firma Rolserwis, działająca w branży rolniczej, poszukuje osób na stanowisko

magazynier do oddziału w Płocku.

Opis stanowiska

• wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów

• rozmieszczanie towarów w magazynie,

• odpowiednie dokumentowanie dostaw,

• operowanie wózkiem.

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe

• UDT

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres joanna.staniszewska@rolserwis.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne „Rolserwis” S.A. w celu uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach, znajdują się na stronie RODO Rolserwis

Dołącz do nas!