Kontakt

godziny otwarcia pn-pt: 8:00-16:00
tel. 24 262 50 63

Wybierz swój region

kliknij na województwo, aby sprawdzić dane kontaktowe oddziału

Kontakt Placeholder
Kontakt

DZIAŁ FINANSOWANIA
I KREDYTÓW

Specjalista ds. finansowania

Monika Seklecka
tel. 797 587 059
e-mail: monika.seklecka@rolserwis.pl

DZIAŁ MARKETINGU I ANALIZ
TEL. 24 269 71 20

Specjalista ds. marketingu i analiz

Monika Makowska
tel. 608 136 274
e-mail: monika.makowska@rolserwis.pl

DYREKCJA
TEL. 24 269 71 15

Dyrektor:

Wojciech Obidowski
tel.600 954 756
e-mail: wojciech.obidowski@rolserwis.pl

KSIĘGOWOŚĆ
TEL. 24 269 71 12

Iwona Pola
tel. 600 954 763
e-mail: iwona.pola@rolserwis.pl

Justyna Obidowska
tel. 602 250 324
e-mail: justyna.obidowska@rolserwis.pl

Teresa Czajka
tel. 600 954 763
e-mail: teresa.czajka@rolserwis.pl

Ciągniki i maszyny rolnicze Placeholder
Ciągniki i maszyny rolnicze

Ciągniki i maszyny rolnicze 

tel. 24 269 71 28 | fax 24 269 71 13

Agnieszka Ozdowska (administrator)
agnieszka.ozdowska@rolserwis.pl

Wybierz województwo z mapki obok, aby sprawdzić dane kontaktowe dla Twojego regionu

Części zamienne Placeholder
Części zamienne

Części zamienne

tel. 24 269 71 17 /27

Marcin Lipiński (kierownik)
marcin.lipinski@rolserwis.pl

Wybierz województwo z mapki obok, aby sprawdzić dane kontaktowe dla Twojego regionu

Nawozy mineralne Placeholder
Nawozy mineralne

Nawozy mineralne

tel. 24 269 71 16

Joanna Staniszewska (Koordynator)
tel. 600 343 925
joanna.staniszewska@rolserwis.pl

Justyna Jarzyńska(Administrator)
justyna.jarzynska@rolserwis.pl

Wybierz województwo z mapki obok, aby sprawdzić dane kontaktowe dla Twojego regionu

Serwis Placeholder
Serwis

Serwis

tel. 24 269 71 25

Dariusz Walczak (kierownik)
tel. 692 427 745
dariusz.walczak@rolserwis.pl

Michał Gerwatowski (administrator)
tel. 664 948 138
michal.gerwatowski@rolserwis.pl

Zbigniew Niewiadomy (Specjalista ds. serwisu)
tel. 602 250 331

Wybierz województwo z mapki obok, aby sprawdzić dane kontaktowe dla Twojego regionu

ZAMKNIJ