Przedstawiciel handlowy Płock

Dołącz do naszego zespołu i odkryj swoje możliwości.

Szukamy

Przedstawiciela handlowego do siedziby w Płocku.

Kogo szukamy?

  • Osób otwartych, chętnych do budowania relacji i prowadzenia rozmów handlowych
  • chętnych do pracy i nauki
  • potrafiących zarządzać swoim czasem
  • posiadających prawo jazdy kat. B
  • ze znajomością Obsługi komputera
  • doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży rolniczej są mile widziane

Jakie wyzwania będą na Ciebie czekały?

  • Poznawanie lokalnego rynku i pozyskiwanie klientów z branży rolniczej
  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych
  • Rozszerzanie wiedzy z zakresu rolnictwa
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Praca stacjonarna i mobilna

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Szacunek do pracownika i jego pracy
  • Wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w zadaniach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres adrianna.krol@rolserwis.pla

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego przez Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „Rolserwis” S.A., 09-402 Płock, ul. Sierpecka 10, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Dołącz do nas!